Dramatiškoje kovoje lemiamu metimu Nikola Jokič išplėšia pergalę prieš „Mavs“ ekipą.

Denver „Nuggets“ (45-22) turėjo didelių problemų prieš svečius iš Dallaso, „Mavericks“ (27-41) vedami naujokų Luko Dončičiaus ir Jaleno Brunsono kovojo iki pat galo, tačiau nesugebėjo sustabdyti Nikolos Jokičiaus paskutiniojo metimo ir pralaimi 7 kartą iš eilės.

Pirmajame kėlinyje didelio skirtumo nebuvo tarp abiejų komandų, žaidimas vyko apylygiai, visgi svečiai pirmavo 3 taškais jo pabaigoje (26:29). Namų komanda turėjo toliau problemų su naujoku Luka Dončičiumi, svečiai pirmavo jau 6 taškais po antrojo kėlinio pabaigos (51:57). Ne daug kas pasikeitė ir po pertraukos, Dončič su kito komandos naujoko Jaleno Brunsono pagalba rinko taškus toliau savo komandai ir neleido priartėti „Nuggets“ krepšininkams nors ir kaip jie stengėsi. Prasidedant paskutiniam varžybų kėliniui svečiai turėjo jau dviženklę persvarą ir trenerio Maiklo Malones auklėtiniai turėjo pasistengti, kad nenuvilti savų fanų namuose (79:89). „Nuggets“ krepšininkai visas 12 paskutiniųjų minučių atidavė visas jėgas gynyboje ir leido svečiams įmesti tik 10 taškų per ketvirtą kėlinį. Luka Dončičius per svarbiausias varžybų akimirkas bandė gelbėti komandą, ir jo įspūdingas dėjiams su pražanga tikrai pateks į gražiausių epizodų dešimtuką šioje savaitėje, tačiau tai nepadėjo, nes „Nuggets“ komandos lyderis Nikola Jokičius tylėjęs visas rungtynes pelno paskutinius 9 iš 11 namų komandos taškų bei traukia pergalę su lemiamu metimu. Prie pergalės prisidėjo taip pat ir Paul Millsapas kuris surinko net 33 taškus, ir neleido komandai pasiduoti per svečių spurtus.