„Pacers“ su Sabonio pagalba panaikina 19 taškų deficitą ir paskutinėmis sekundėmis ištraukia pergalę prieš svečius.

Indianos „Pacers“ (44-25) panaikino 19 taškų skirtumą ir dėka Wesley Matthewso pastangų atsikovoto ir pataisyto kamuolio po netaiklaus Bojano Bogdanovičiaus metimo, ištraukia pergalę prieš Vakarų konferencijoje penktoje vietoje esančius Oklahomos City „Thunder“ (42-27) krepšininkus.

Varžybos prasidėjo taškas į tašką, tačiau svečiai susikūrė 7 taškų pranašumą kėlinio pabaigoje su suolelio pagalba (22:29). Antro kėlinio pradžioje prasidėjo buvusio Indianos „Pacers“ krepšininko šou, tai žinoma Paul George, surinkdamas greitus 10 taškų leido „Thunder“ ekipai turėti dviženklę persvarą, o kėlinio pabaigoje ją dar padidino Stevenas Adamsas (50:63). Po ilgosios pertraukos svečiai nestabdė, ypač George, jis įmeta du taškus su pražanga ir skirtumas tarp komandų jau 19 taškų, likus 7:04 minučių iki trečiojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ sukaupia visas jėgas ir grįžta į rungtynes, kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų vos 7 taškai (81:88). Svečiai tik po keturių pirmų kėliniu minučių suranda pirmąjį savo taiklų metimą, dėja „Pacers“ nepavyko pasivyti. Likus 6 minutems iki varžybų pabaigos skirtumas 11 taškų, ir atrodo, kad svečiai pasiims pergalę, bet Wesley Matthewsas pradėjo pataikyti vieną po kito tritaškį, prie jo prisidėjo  Bojanas Bogdanovič ir „Pacers“ vėl lyderio pozicijoje! Paul George pelno 5 taškus varžybų gale, bet paskutinis metimas tenka „Pacers“ komandai. Bojan Bogdanovič prameta metimą, tačiau prie kamuolio atskubo pirmasis Mathewsas, kuris pataiso komandos draugo metimą ir pelno du taškus.