Houston „Rockets“ namuose nusileido čempionams Golden State „Warriors“

Golden State „Warriors“ (46-21) iškovojo sunkią pergalę prieš Houston „Rockets“ (42-26), vedami Klay Thompson bei Demarcus Cousins.

Svečiai iš Oaklando šios nakties varžybose turėjo verstis be vieno iš komandos lyderiaus Kevino Duranto, kuris dėl traumos negalėjo pasirodyti rungtynėse. „Warriors“ treneris Steve Kerr tikisi, kad Durantas grįš į aikštelę dar išvykų serijoje ir trauma nėra rimta.

„Warriors“ varžybas pradėjo solidžiai, trys iš eilės svečių tritaškiai leido jiems įsiveržti į priekį 15-7 rezultatu ir pabaigti kėlinį dviženkliu skirtumu (33-23). Hardeno vedama „Rockets“ sugebėjo greitai pasivyti ir besibaigiant antrajam kėliniui skirtumas liko tik 2 taškai. (54-52). Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas laikėsi lygiai, komandos viena po kitos pelnydavo taškus, tačiau „Warriors“ aukštaūgis Demarcus Cousins turėjo kitų planų ir padėjo komandai atgauti pranašumą (85-78). Ketvirto pradžioje „Warriors“ dar labiau įsiveržė į priekį ir atrodė lyg tuojaus pabėgs su pergalė, tačiau namų komanda nenorėjo dar taip greitai pasiduoti. Dėja paskutinėje atakoje Hardenas prameta baudą ir Andre Iguodala iš „Warriors“ ekipos pirmasis prie jo atsiranda išgelbėdamas komandą nuo pralaimėjimo.