Svečiai iš Indianapolio neprilygo Giannio Antetokounmpo vedamai Milvokio „Bucks“ ekipai.

Indianos „Pacers“ (42/24) krito Milvokyje prieš „Bucks“ (49/16) klubą.

Varžybų pradžioje svečiai visais įmanomais būdais bandė laikytis, Myles Turner pelnė net 10 taškų pirmąjame kėlinyje, tačiau to neužteko ir „Pacers“ kėlinį pralaimėjo (24:32). Nepaisant puikaus Giannio Antetokounmpo pasirodymo antrajam kėlinyje, svečiai pasivyjo varžovus ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (50:54). Trečiojo kėlinio pradžioje Wesley Matthews įmeta greitus du metimus, ir „Pacers“ komanda įsiveržia į priekį, tačiau neilgam, nes Khris Middleton ir Eric Bledsoe padeda savo komandai sukurti 13-3 taškų spurtą. „Bucks“ kėlinį pabaigia stipriai, su dviženklių taškų pranašumu prieš svečius (72-84). Nuo pat ketvirto kėlinio pradžios namai dominuoja ir užbaigia rungtynes 19 taškų skirtumu (98:117). Milvokio „Bucks“ klubas toliau išlieka pirmoje vietoje visoje lygoje su 49 pergalem ir tik 16 pralaimėjimu, Indianos „Pacers“ ekipa trečioje vietoje rytų konferencijoje su 42 pergalem ir 24 pralaimėjimais.

Milvokio „Bucks“ lyderiai – G.Antetokounmpo 29 pts, 12 reb, 5 ast. 10/17 FG. 8/8 FT. K.Middleton 27 pts, 4 ast, 3 stl, 8/15 FG, 4/7 3PTS.

Indianos „Pacers“ lyderiai – M.Turner 22 pts, 17 reb, 3 blk, 8/19 FG. B. Bogdanovič 17 pts, 5 reb, 2 stl, 6/15 FG, 3/5 3PTS.