Lygos lyderiai „Bucks“ krepšininkai panaikina 23 taškų deficitą Majamyje ir laimi varžybas dviženkle persvara.

Milwaukee „Bucks“ (52-17) pirmajame kėlinyje atsilikinėjo 23-imis taškais, bet lygos lyderiai išliko savimi ir per du kėlinius pasivyjo bei sugebėjo net laimėti dviženkliu skirtumu prieš Miami „Heat“ (32-36) ekipą. Graikas Giannis Antetokounmpo sužaidė monstriškas rungtynes surinkdamas 33 taškus su 16 atkovotų kamuolių ir pritrūko vieno vienintelio rezulatyvaus perdavimo(9) iki trigubo dublio.

Varžybų pradžia buvo lyg pasaka namų komandai, pataikė pirmus 6 išmestus tritaškius, bei kėlinio pabaigoje jau pirmavo net 23-imis taškais prieš svečius (37:19) Antrame kėlinyje nemažino apsukų ir išlaikė savo milžinišką persvarą keliaujant į ilgąją pertrauką (62:42). Tačiau reikia sužaisti stipriai visas 48 minutes prieš šią „Bucks“ komandą norint laimėti, dėja to padaryti nepavyko „Heat“ krepšininkams. Trečiojo kėlinio viduryje belieka tik 7 taškų pranašumas, ir Middleton su Gianniu tiesiog naikina taip gerai atstovėjančią pirmoje pusėje namų gynybą. Nuo suolelio pakilęs Ersan Ilyasova pelno greitus 5 taškus kėlinio pabaigoje ir skirtumas belieka vienas taškas (80:79). Svečiai pajutę, kad gali laimėti šias varžybas nestabdo ir užbaigia rungtynes galingai, „Bucks“ komandos lyderis Giannis net pataiko tritaškį gale rungtynių, taip visiškai sugniuždydamas varžovus. „Heat“ pralaimi antrą pusę 36:71 rezultatu ir varžybos pasibaigia dar viena „Bucks“ pergale (98:113).