Įspūdingai žaidęs Russellas Westbrookas padėjo iškovoti svarbią pergalę savo komandai

Oklahoma City „Thunder“ (42-26) po sunkios kovos iškovojo pergalę namuose prieš Brooklyn „Nets“ (36-34) ekipą rezultatu 108:96.

Labiausiai prie pergalės prisidėjęs Westbrookas surinko net 31 tašką, atkovojo 12 kamuolių(3 puolime) bei atliko 11 rezultatyvių perdavimą komandos draugams, prie to pridėjo dar 3 perimtus kamuolius.

Svečiai iš Brooklyno varžybas pradėjo spurtu 9:0 , taip susikurdami solidžia persvarą nuo pat rungtynių pradžios. „Thunder“ komandos lyderis Russellas surinko 10 taškų, bet „Nets“ ekipa užbaigė kėlinį 8 taškų pranašumu (19:27). Antrajam kėlinyje ne daug kas pasikeitė, „Nets“ dominavo varžybose ir užbaigė kėlinį jau turėdami dviženklį pranašumą (42:52). Namų komanda turėjo susiimti po pertraukos ir ta padarė, vedami Paul George, įgauna pranašumą po 17-6 spurto. Svečiai bando dar laikytis rungtynėse, tačiau „Thunder“ su fanu palaikymu užbaigia kėlinį laimėdami dviems taškais (80:78). Ketvirtam kėlinyje „Nets“ visiškai paleidžia varžybas, o Westbrookas dalina vieną po kito rezultatyvus perdavimus komandos draugams ir surenka savo net 26-ąjį trigubą dublį šiame sezone bei svarbiausią 42 pergalę.