Kembos Walkerio vedama „Hornets“ ekipa iškovojo svarbią pergalę prieš lentelės kaimynus.

Washington „Wizards“ (29-40) nusileido svečiams iš Šarlotės, „Hornets“ (31-37) kurie vedami Kembos Walkerio iškovojo svarbią pergalę.

Varžybos prasidėjo taškas į tašką, Walkeris bei Bealas, abiejų komandų lyderiai renka taškus į priešininkų krepšius, bet „Hornets“ suolelis susirenka dviženklę persvarą kėlinio pabaigoje (26:40). Bradley Bealas nepasiduoda taip greitai ir pelno 10 taškų antrajame kėlinyje, tačiau svečiai palaiko dviženklę persvarą judant link ilgosios pertraukos (53:66). Trečiame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeičia, prasta „Wizards“ gynyba skandina komandą toliau, skirtumas padidėjo dar labiau (78:95). Nors ir „Wizards“ komandos lyderis Bradley Beal žaidžia visas 24-ias antrosios puses minutes, namams nepavyksta pasipriešinti svečiams iš Šarlotės. „Hornets“ komanda švenčia pergalę, kuri yra labai svarbi šiai ekipai, jie kovoja dėl atrinkamųjų varžybų ir nenori pradėti atostogauti jau balandžio mėnesį vėl, ką tikriausiai darys „Wizards“ krepšininkai. Šiuo metu juos skiria kelios pergalės nuo 8-oje vietoje esančių Miami „Heat“ krepšininkų, kurie pralaimėjo namuose prieš Milwaukee „Bucks“.